Відео огляд товару онлайн

Наші консультанти продемонструють товар яким Ви зацікавленні, що знаходиться в нашому магазині в режимі відеоконференції у Viber або Telegram

Огляд онлайн можливий у робочі години нашого магазину

Ручка на розетці Gavroche PROМETIUМ Pm А5 колір ORB/PB (чорний/золото)

513 UAH
Код: 99989
Наявність: Є в наявності

Дверна ручка GAVRCOHE – це саме та деталь декору, яка здатна створити неповторність і досконалість в дизайні вашої домівки, або офісу. Дивлячись на це, вся продукція торгової марки GAVRCOHE створюється з особливою увагою до кожної дрібниці та деталі. Наше основне покликання є задоволення потреб найвибагливішого споживача, тому в нашому асортименті ви зможете знайти дверну фурнітуру на будь-який смак та гаманець.

Для тих хто полюбляє індивідуальність та вишуканість, ми можемо запропонувати модельний ряд дверних ручок GAVROCHE зі сплаву цинку (Zn). Для тих хто цінує практичність та надійність – модельний ряд дверних ручок GR зі сплаву алюмінію (Al). Ми піклуємось про те, щоб дверні ручки прикрашали ваше приміщення якомога довше, тому продукція нашого бренду проходить постійну перевірку на зносостійкість покриття у сольовому тумані. Гарантія на покриття для ручок зі сплаву (Zn) становить 5 років, для ручок зі сплаву (Al) – 3 роки.

Продукція нашого бренду представлена майже на всій території Україні. В шоурумі нас легко вирізнити з-поміж інших брендів дверної фурнітури. Фірмовий стиль бренду – це чорний колір та ручка у колі. У наших клієнтів з нами підсвідомому рівні завжди буде залишатись хімічний зв'язок, адже кожна модель GAVROCHE – це окремий хімічний елемент!

0 из 5

Додати свій відгук

Ваш email не публикуется и не передается третьим лицам

Додати відгукДобавить отзыв
Рейтинг товара 5 1отзыв
Відгуків про товар ще немає. Ви можете залишити свій заповнивши форму.


*БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

*при покупці дверей у нас в магазині, сума сплачена Вами за замір повертається знижкою в чек при замовленні від 7000грн

Помощь