Інтернет-магазин дверей

Вхідні та міжкімнатні двері – це елемент інтер'єру, що купується на тривалий термін і при цьому дуже інтенсивно експлуатується. Саме тому до питання їхнього вибору варто підійти відповідально. Інтернет-магазин міжкімнатних та вхідних дверей «100dverei.com.ua» готовий запропонувати не тільки великий вибір дверних полотен, але й якісний монтаж із гарантією та обслуговуванням. Приємним бонусом стане можливість підібрати покриття для підлоги, а дверна фурнітура, яка є невід'ємною частиною дверного блоку, представлена у нас у великому асортименті.

5 причин купити двері в інтернет магазині "100dverei.com.ua"

  • Повний діапазон правильного сервісу. Неправильний замір здатний як перенести терміни здачі об'єкта, а й призвести до фінансових втрат, пов'язаних із поверненням товару. Дешевий монтаж, виконаний «горе» майстром, може зіпсувати зовнішній вигляд навіть самих преміальних дверей. А пошкодження дверних полотен під час неправильного транспортування зовсім не рідкісне явище. 100DVEREI.COM.UA заощадить ваші засоби та нерви. Ми неідеальні, але навіть якщо і робимо помилки, то визнаємо це і виправляємо їх власним коштом.
  • Наявність великої виставкової зали. Якщо уявити вибір моделі дверного полотна за каталогами в інтернет-магазині можна, то ідеально підібрати відтінок покриття дверей без відвідування офлайн магазину, практично нереально. У нашому виставковому залі, у спокійній обстановці без черг, Ви зможете отримати детальну консультацію з усіх дверних питань. Паркувальні місця перед магазином майже завжди знайдуться. Знайти нас просто: м. Дніпро, вул. Гладкова, 25.
  • Трендовий вибір моделей. Як би банально не звучала фраза "широкий асортимент", без грамотного підбору актуальних моделей дверей, догодити сучасному покупцеві дуже важко. Ми регулярно оновлюємо виставку дверних полотен та стежимо за поточними трендами у дизайні.
  • Ціна. Ми не віддаємо товар задарма. Не обіцяємо найнижчі ціни у всесвіті. Ми пропонуємо добрий сервіс за адекватні гроші.
  • Увага до деталей. Іноді, під час відвідання великих супермаркетів, коли повз тебе промчав консультант, який дуже поспішає у важливих справах, так хочеться сісти у зручне крісло і з чашкою кави обговорити майбутню покупку. Приїжджайте та порівняйте!

Процес купівлі та встановлення дверей

Процес купівлі можна розділити умовно на 3 етапи:

  • Вибір дизайну та виробника дверей. Тут практично все залежить від Ваших уподобань. Ми з радістю підкажемо характеристики, особливості експлуатації покриттів дверних полотен, проте остаточний вибір, звичайно, залишається за Вами. На даному етапі ми можемо заздалегідь розрахувати вартість Вашого замовлення.
  • Коли Ви визначилися з вибором, ми робимо виміри дверних отворів у вас на об'єкті та розраховуємо фінальну вартість дверей з установкою та доставкою. Тут Ви оплачуєте 10-20% передоплати за матеріали залежно від виробника дверей.
  • В обумовлений термін ми здійснюємо монтаж у Вас на об'єкті, після чого відбувається повна оплата.

*БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

*при покупці дверей у нас в магазині, сума сплачена Вами за замір повертається знижкою в чек при замовленні від 7000грн

Помощь