14.06.2023

Які бувають міжкімнатні двері

Двері – це важливий елемент будь-якого приміщення. Існує безліч видів і типів дверей, але давайте розглянемо детальніше, які бувають міжкімнатні двері? Залежно від призначення, двері можуть бути різних типів. Внутрішні двері часто використовуються для поділу кімнат усередині будинку чи квартири. Вони можуть бути розпашними або розсувними, їх можна прикрасити різними декоративними елементами або склінням. Двері вхідні, у свою чергу, відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та захисту будинку від зовнішніх впливів.

Всі ці фактори ускладнюють вибір дверей для будинку, тому варто детальніше вивчити їх асортимент та види перед покупкою.

Міжкімнатні двері відіграють важливу роль у створенні затишної та функціональної обстановки у нашому будинку чи квартирі. Існує кілька типів міжкімнатних дверей, кожен з яких має свої особливості та призначення.

При виборі дверей важливо врахувати такий момент, як їх встановлення. Деякі двері постачаються в комплекті з необхідними елементами кріплення та петлями, в той час як інші потребують додаткових комплектуючих для встановлення або залучення професіоналів для правильного монтажу.

Також варто згадати, що міжкімнатні двері можуть бути зі склом, фільончасті або суцільні. Двері зі склом додають прозорість, світло та візуальний зв'язок між приміщеннями. Фільончасті двері мають вставки або панелі з дерева або інших матеріалів, які надають їм особливу текстуру та створюють затишок. Суцільні двері не мають вставок і забезпечують більшу приватність та звукоізоляцію.

Дизайн міжкімнатних дверей може бути дуже різноманітним. Ви можете вибрати двері з гладкою поверхнею для мінімалістичного та сучасного стилю, або з фрезеруванням та декоративними елементами для класичного чи ретро-стилю. Також існує великий вибір кольорів та оздоблень, від натуральних дерев'яних відтінків до яскравих та сміливих кольорів, які можна підібрати під загальний дизайн приміщення.

Дверей існує велика кількість видів, залежно від типу відкривання, дизайну, специфіки монтажу, обробки матеріалів виготовлення. Факторів, які варто врахувати при виборі ваших ідеальних дверей багато, але насправді, з ними не складно розібратися, а після знайомства з асортиментом магазину «100 дверей» ви точно знатимете, які двері вам потрібні.

Міжкімнатні двері за типом відкриття

Давайте розглянемо які бувають міжкімнатні двері відповідно до типу відкриття:

Залежно від розміру дверного отвору, розмірів приміщення, для якого ви вибираєте двері та простори навколо дверей, можна підібрати зручні двері з таких варіантів:

  • Одностулкові міжкімнатні двері - найстандартніший варіант дверей, і він найзвичніший для користувачів. Вони підходять для просторих будинків, квартир і використовуються максимально часто, тому що у більшості приміщень планування проводиться з урахуванням саме таких дверей.
  • Двостулкові міжкімнатні двері - використовують частіше для широких дверних отворів, оскільки вони забезпечують широке відкриття та високу прохідність. Використовують у вітальні, щоб зробити зручним прохід від кухні, наприклад. Також вони допомагають створити візуально більше простору у приміщенні.
  • Складні моделі або двері-книжки – двері, що складаються з двох стулок, які відкриваються по напрямних убік – як книга. Інший варіант моделей складних дверей, але вже з великою кількістю стулок, їх ще просто називають "гармошками" - різновид дверей, що складається з декількох панелей, пов'язаних між собою спеціальними петлями або складними механізмами. Вона отримала свою назву через свою схожість із музичним інструментом – гармошкою.
  • Маятникові - завдяки особливому виду кріплень, такі двері можуть відчинятися у будь-який бік.

Стандартні розпашні двері міжкімнатні

Стандартні розпашні двері

Стандартні розпашні міжкімнатні двері – це найпоширеніший тип дверей для поділу простору всередині приміщень. Вони складаються з однієї стулки, що відкривається в одному напрямку, забезпечуючи доступ до іншої кімнати. Ці двері прості у використанні та встановлюються у більшості будинків та офісів.

Двері доступні в різних розмірах, дизайнах і матеріалах, що дозволяє вибрати відповідну для конкретного інтер'єру. Вони можуть бути виготовлені з дерева, скла, металу або інших матеріалів, і мати різні оздоблення та прикраси. Ці двері забезпечують надійний розділ кімнат, створюючи приватність і звукоізоляцію, а також служать естетичним елементом інтер'єру, підкреслюючи стиль і загальну атмосферу приміщення.

Такі міжкімнатні двері є практичним і функціональним рішенням для поділу та організації простору всередині будівель. Вони мають простий механізм відкриття та закриття, ідеально підходять для повсякденного використання та легко поєднуються з іншими елементами інтер'єру.

Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні двері – це функціональне та елегантне рішення для поділу простору всередині приміщень. Вони мають спеціальний механізм, який дозволяє двері ковзати вздовж стіни або всередину спеціальних кишень, економлячи простір при відкритті.

Ці двері ідеально підходять для приміщень з обмеженим простором або створення ефекту безбар'єрного проходу між кімнатами. Завдяки своїй функціональності та естетичному дизайну, розсувні двері стають все популярнішим вибором для сучасних інтер'єрів.

Двері-гармошки

Міжкімнатні двері-гармошка

Двері-гармошки відрізняються своєю універсальністю та багатофункціональністю. Вони ідеально підходять для використання у приміщеннях, де потрібна максимальна економія простору. Вони можуть служити елементами, що розділяють між кімнатами або перегородками всередині одного приміщення, а також можуть використовуватися для створення стильних і ефектних вхідних проходів.

Двері-гармошки додають унікальний акцент в інтер'єрі, надають відчуття легкості та свободи, а також забезпечують зручність використання. Вони широко застосовуються у різних типах приміщень, від житлових будинків та квартир до комерційних просторів, ресторанів та готелів.

Двері-книжки

Міжкімнатні двері-книжка

Двері-книжки - це особливий тип дверей, що складаються з декількох панелей, з'єднаних петлями, таким чином, що вони розгортаються подібно до сторінок книги при відкритті. Вони є елегантним і зручним рішенням для поділу простору всередині приміщень.

Двері-книжки не тільки забезпечують функціональність та ефективне використання простору, але й додають естетичну привабливість до інтер'єру. За рахунок меншої кількості стулок та кріплень, такі двері надійніші та стійкіші, ніж, наприклад, гармошки.

Види міжкімнатних дверей по матеріалу оздоблення

Міжкімнатні двері по матеріалу обробки є в різних варіантах, які надають двері унікальний зовнішній вигляд і характер. Кожен з них має свої особливості та переваги, дозволяючи вибрати найбільш підходящий варіант відповідно до уподобань покупця та вимог інтер'єру.

Міжкімнатні двері МДФ з ПВХ плівкою

Міжкімнатні двері з МДФ та ПВХ плівкою

Міжкімнатні двері МДФ з ПВХ плівкою - це двері, виготовлені з плит МДФ (медіум-щільна фібробетонна плита) і покриті тонким шаром ПВХ плівки. Це поєднання матеріалів надає дверям естетичну привабливість, захищає їх від пошкоджень та забезпечує легкість у догляді.

Скляні міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері скло

Скляні міжкімнатні двері - це тип дверей, виготовлених з використанням скла як основний матеріал. Вони пропускають світло та створюють відчуття простору у приміщенні. Скляні двері можуть бути з різними типами скла, включаючи прозоре, матове, гравіроване або кольорове скло, і можуть мати різні стилі та оздоблення, щоб відповідати вимогам дизайну інтер'єру.

Двері з натурального шпону

Двері з натурального шпону - це тип дверей, які виготовлені з дерев'яної основи і покриті тонким шаром натурального шпону. Шпон є тонкою натуральною деревною поверхнею, яка додає двері теплоту, текстуру і природну красу. Двері з натурального шпону доступні в різних відтінках та оздобленнях, дозволяючи вибрати відповідний варіант відповідно до бажаного стилю інтер'єру.